Byt 1kk (27 m²), Holešovice

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi pěknou a útulnou garsoniéru v osobním vlastnictví o velikosti 27m2 v centru nejatraktivnější části pražských Holešovic, v ulici Dělnická.

Seznamte se s vaším novým domovem

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi pěknou a útulnou garsoniéru v osobním vlastnictví o velikosti 27m2 v centru nejatraktivnější části pražských Holešovic, v ulici Dělnická. Byt (orientace na JZ) je po kompletní rekonstrukci, a nachází se ve 2. patře (s výtahem) funkcionalistického činžovního domu. Byt sestává z hlavní místnosti, prostorné předsíně, koupelny s vanou, WC je odděleně. K bytu náleží sklep (2m2), který není započítám do výměry bytu. Součástí hlavní místnosti je kuchyňský kout s novou kuchyňskou linkou s vařičem, novou lednicí, stolem a židlemi. Místnost má výklenek s oknem téměř přes celou stěnu.

Okna směřují do ulice, ale vzhledem ke skutečnosti, že v této části Dělnické již nejezdí tramvaje a v bytě jsou nová okna, není nijak hlučný. V bytě jsou nové dveře s dvěma bezpečnostními zámky. Poplatky činí 2.870,- plus elektřina a UPC (televize, internet). Naproti domu jsou vzrostlé stromy. Z okna se tedy nedíváte do oken protější budovy, ale do zeleně. V nejbližším sousedství domu jsou obchody, pošta, kompletní služby, restaurace a kulturní centra včetně těch nejznámějších – divadlo La Fabrika, Holešovická Kozlovna, Bitcoin café (Paralelní polis), Divadlo Jatka 78 a další. Tramvajové zastávky několika linek cca 3 minuty od domu. Na Václavské náměstí je to 8 stanic, tedy cca 15 minut. Parkování pro rezidenty přímo v ulici na modrých zónách nebo ve vedlejší ulici Komunardů na bílých.

Pro Více informací mne neváhejte kontaktovat, moje služby pro Vás jsou bezplatné. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92512.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N92512

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě