Byt 3+1 (90 m²), Praha Karlín

Dům prošel celkovou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. Byly vyměněny okna, dveře, upravená fasáda, střecha a společné prostory budovy včetně vnitrobloku. Byl nainstalován nový výtah.

Seznamte se s vaším novým domovem

Nabízíme k pronájmu velký byt o dispozici 3+1 nacházející se v rekonstruované funkcionalistické stavbě z roku 1921. Byt o velikostí 90 m2 se skládá z prostorné vstupní chodby, která spojuje veškeré místností v bytě. Samostatná, velká a luxusně vybavená kuchyně je propojená s obývacím pokojem posuvnými dveřmi. Obě místnosti jsou orientované do ulice. Na druhé straně chodby jsou umístěné dvě prostorné ložnice. Jedna, z nichž má komoru, která se dá použit jako uzavíratelný úložný prostor. Z oken zde je vidět do klidného vnitrobloku. WC a koupelna se sprchovým koutem jsou oddělené a samostatně přístupně z chodby. V bytě je vlastní plynový kotel na ohřev vody a podlahové topení.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. Byly vyměněny okna, dveře, upravená fasáda, střecha a společné prostory budovy včetně vnitrobloku. Byl nainstalován nový výtah. Byt taktéž prošel kompletní rekonstrukcí v r. 2016–2017, v rámci které byla osazena nová okna, rekonstruována koupelna a WC, vyměněno elektrické vedení a topení.

Dům je vzdálený pouhých 300 m od stanice metra B a tramvajové zastávky Křižíková. V okolí je veškerá občanská vybavenost – obchody, pošta, školy a školky, zdravotní a sportovní střediska. Přímo vedle domu je vstup do parku Vítkov, kde jsou k dispozici různé volnočasové aktivity.

Byt je ve družstevním vlastnictví s možností okamžitého převodu do osobního vlastnictví za cenu 13 490 000 Kč včetně anuity, nebo převodu družstevního podílu a splacení anuity po splátkách anuity v aktuální výši 6 020 000 Kč a následném převodem do osobního vlastnictví.

V případě zájmu o prohlídku nebo pro více informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Certifikát PENB není k dispozici, proto se uvádí třída G.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92850

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N92850

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě