Byt 3+kk (170 m²), Hlubočepy

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej krásného světlého bytu o dispozici 3+KK a celkové podlahové ploše 170m2, který se nachází v 6. patře novostavby s výtahem v ulici Devonská.

Seznamte se s vaším novým domovem

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej krásného světlého bytu o dispozici 3+KK a celkové podlahové ploše 170m2, který se nachází v 6. patře novostavby s výtahem v ulici Devonská.

Podlahová plocha bytové jednotky činí, 82,4m2 a plocha terasy 90m2. Dale obývací pokoj spolu s kuchyní 26m2, 2x pokoj o velikosti 20m2 a 9,7m2, koupelna 6,7m2, WC 2,2m2 a předsíň 10,9m2.

V podzemním podlaží k bytu náleží garážové stání a naproti němu sklep o velikosti 6.9m2.

Na podlahách v pokojích jsou plovoucí podlahy, v předsíni, koupelně a WC je dlažba. Díky orientaci, východ – západ – jih, je byt velice světlý a slunný.

Byt nebyl nikdy obýván, veškeré spotřebiče, nábytek a vybavení jsou v netknutém stavu.

Moderní rezidenční čtvrť se rozkládá v sousedství zelené plochy Růžičkova rokle, pár minut chůze od Prokopského údolí a městské památkové zóny Barrandov s funkcionalistickými vilami. V místě je k dispozici několik dětských hřišť, supermarket, mateřská a základní škola, sportoviště, pošta, poliklinika, lékárna a další služby. 5 minut trvá chůze na tramvajovou nebo autobusovou zastávku, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží zabere pouhých 8 minut. Autem se lze rychle napojit na tunelový komplex, Jižní spojku i Pražský okruh.

Tuto nemovitost mohu vřele doporučit.
Mé služby pro Vás jsou bezplatné. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96753.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Prohlédněte si video

Číslo zakázky: N96753

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě