Byt 3+kk (63 m²)

Nabízíme k pronájmu krásný a plně zařízený byt 3+kk nacházející se v bezprostřední blízkosti Pražany oblíbené Náplavky a stanice metra Karlovo náměstí.

Seznamte se s vaším novým domovem

Nabízíme k pronájmu krásný a plně zařízený byt 3+kk nacházející se v bezprostřední blízkosti Pražany oblíbené Náplavky a stanice metra Karlovo náměstí.

Tento velice pěkný, kompletně zařízený a moderní byt se nachází v prvním patře bytového domu a disponuje obytnou plochou čítající celkem 63 m2. Jednotka je členěna na vstupní halu, dvě ložnice, oddělenou koupelnu a WC, prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a plně vybavenou kuchyňskou linkou se spotřebiči značky Whirlpool. V bytě je k dispozici spousta úložných prostor. K jednotce náleží sklepní koje v suterénu domu.

Uváděná lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a bydlení se nachází jen pár minut chůze od tramvajových zastávek a stanice metra Karlovo náměstí. V blízkosti nalezneme rovněž mateřské a základní školy, střední i vysoké školy nebo například Všeobecnou fakultní nemocnici, pošty, lékárny a nespočet stylových restaurací a barů. Celosvětově známe pražské památky jako Tančící dům, palác Žofín, Národní divadlo se nachází v pěší dostupnosti.

Certifikát PENB není k dispozici, proto se uvádí třída G.

V případě zájmu o prohlídku nebo pro bližší informace nás prosím neváhejte kontaktovat.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N93127.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N93127

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě