Komerční objekt – kancelář (51 m²), Praha 1

Exkluzivně si Vám dovoluje nabídnout kancelářské prostory k pronájmu o velikosti 48 m², dispozičně řešené jako 2+1

Seznamte se s vaším novým domovem

Exkluzivně si Vám dovoluje nabídnout kancelářské prostory k pronájmu o velikosti 48 m2, dispozičně řešené jako 2+1. Jednotka se nachází ve vnitrobloku kompletně zrekonstruovaného komplexu 4 činžovních domů, který nese název „La Corte“. Prostory disponují ústředním topením, centrální klimatizací, toaletou a kuchyňkou. Celý komfort podtrhuje recepce, která je k dispozici 24/7.

Developerský projekt La Corte se inspiruje designem, elegancí a smyslem pro krásu a kvalitou života italského stylu. Novostavba na Praze 1 je unikátním projektem luxusních apartmánů v Petrské ulici v centru Prahy. Klasická italská tematika dýchá ze všech stran v této čtvrti. Všechny jednotky jsou nově vybudované, avšak perfektně a vkusně začleněné do komplexu čtyř historických budov, jejichž počátky se datují od osmnáctého století. La Corte nabízí unikátní architektonické prvky, jako je zasazení pavlačí do interiéru bytů.

La Corte leží v exkluzivní čtvrti Prahy 1 (Nové Město) poblíž náměstí Republiky v samotném obchodním centru Prahy, ale v klidném prostředí. Poloha projektu je zárukou výborného spojení městskou hromadnou dopravou i osobním automobilem. Pouze několik minut chůze se nachází také stanice metra trasy „B“ a „C“ a tramvajové linky. Pěšky V blízkosti se nachází základní škola a gymnázium, dětské hřiště na břehu Vltavy, sportovní zázemí a bazén. Zdravotnická zařízení jsou také v těsné blízkosti tohoto projektu. Nalezneme zde restaurace a obchody, hotely, business a obchodní centra. Nedaleko La Corte je významná Prašná brána, Václavské náměstí a Staroměstské náměstí. Praha 1 disponuje největší koncentrací divadel, a proto si zde na své přijdou také milovníci kultury. Skvělé místo pro sportovní i odpočinkové aktivity Letenské sady. Také můžete vyrazit do parku přímo na nábřeží Ludvíka Svobody.

Průkaz PENB není k dispozici, proto se uvádí třída G.
Cena zahrnuje sklep v suterénu objektu.
K dispozici od 1. 1. 2023
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97183.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N97183

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě