Prodej bytu 3+kk, 85 m²

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt, který Vás bude zajímat v případě, že hledáte bydlení na exkluzivní adrese Pražských Vinohrad.

Seznamte se s vaším novým domovem

Nabízíme k prodeji exkluzivní byt, který Vás bude zajímat v případě, že hledáte bydlení na exkluzivní adrese Pražských Vinohrad. Velkolepý a klidný byt s nádherným výhledem do Sadů Svatopluka Čecha, s ložnicí umístěnou do zrekonstruovaného vnitrobloku, který má přístupnou zahradu.

Byt o velikosti 85m2 nabízí prostorný obývací pokoj, kuchyň s prostornou jídelnou, ložnici situovanou do klidného vnitrobloku, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a prostornou chodbu s vestavěnou skříní.

Byt se nachází v krásně zrekonstruovaném domě, kde jsou zachované původní prvky. Lokalita nabízí samé srdce Vinohrad, mezi náměstím Jiřího z Poděbrad a Náměstí Míru, které jsou známy pro veškerou občanskou vybaveností, mezinárodně uznávané gastronomie, krásných kaváren a příjemných parků.

Byt nabízí výbornou dopravní dostupnost a parkování před domem na modrých zónách. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91531.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N91531

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě