Prodej rodinného domu Úherce, 90 m²

Hledáte cenově dostupné bydlení pro Vaši rodinu, ale nechcete se vzdát představy domu, kde každý člen rodiny může mít svůj vlastní pokoj? Přesně takový rodinný dům pro Vás máme, navíc s přiměřeně velkým pozemkem, o který bude radost se starat.

Seznamte se s vaším novým domovem

Hledáte bydlení pro Vaši rodinu, které si budete moci dokončit dle svých představ a kde každý člen rodiny bude mít svůj vlastní pokoj? Přesně takový rodinný dům pro Vás máme, navíc s přiměřeně velkým pozemkem, o který bude radost se starat.

Dům o dispozici 5+kk, užitné ploše 89,35 m2 na pozemku o rozloze 493 m2 Vám nabízíme v obci Úherce v okrese Plzeň – sever.

Úherce se nacházejí přibližně 10 kilometrů jihozápadně od Plzně, v blízkosti nájezdu na dálnici D5 směrem na Rozvadov. Kromě výborné dostupnosti dálnice stojí v obci za zmínku jen pár kroků od domu vzdálená a revitalizovaná náves, kde dominuje Kostel sv. Josefa, dále rozsáhlé dětské hřiště a rekonstruovaná vodní nádrž. Je také třeba zmínit i dostatek pracovních příležitostí v okolí.

Dům samotný je moderní, dvoupodlažní o dispozici 5+kk postaven technologií litého betonového monolitu – absolutně nesrovnatelný komfort bydlení a extrémní životnost stavby. Přízemí je členěno na zádveří, koupelnu se sprchovým koutem, menší pokoj/pracovnu a hlavní obytnou část, tedy obývací pokoj s jídelním koutem a kuchyňskou linkou. Prostor pod schody bude využit pro uložení technologie k domu, tedy tepelného čerpadla s akumulační nádrží na vodu. Lze také využít jak menší spižírnu.

Ve druhém podlaží nalezneme koupelnu s vanou a tři další pokoje, kdy jeden je koncipován jako hlavní ložnice, poté dětský pokoj a třetí jako pracovna či menší pokoj.

Tento rodinný dům Vám bude dokončen dle představ. V současném stavu jsou hotové rozvody elektřiny, kompletní štuky a chystá se výmalba. Ještě lze plánované radiátory vyměnit za podlahové topení, jelikož podlahy se budou teprve připravovat. Dále je možnost volby obkladů, dlažeb a v případě domluvy i podlah či dveří a tedy přizpůsobení si konečného vzhledu zcela svým představám.

Pokud této možnosti nevyužijete, bude dům dokončen dle standardů, které jsou pro Vaši představu zpracovány ve vizuálech.

Voda a kanalizace je obecní, o ohřev TUV a topení se bude starat tepelné čerpadlo. PENB – B
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94261

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N94261

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě