Pronájem bytu 2+1 (67 m²), Smíchov

Byty Valentinka je nový developerský projekt na Smíchově, který spojuje v sobě vše potřebné pro dynamický život v centru města a vysoký standard vybavení.

Seznamte se s vaším novým domovem

Byty Valentinka je nový developerský projekt na Smíchově, který spojuje v sobě vše potřebné pro dynamický život v centru města a vysoký standard vybavení.

Jednotka 2+1 o velikosti 67m2 se nachází v 2. patře budovy s výtahem a vlastním parkovacím stáním.
Bytová jednotka disponuje ložnicí situovanou do vnitrobloku, technickou místností, moderní koupelnou s vanou a toaletou, prostornou kuchyní a velkorysým obývacím pokojem.
Byt čeká na svého prvního nájemníka.
K bytu taktéž náleží sklepní kóje.

Projekt byty Valentinka se nachází v blízkosti smíchovské náplavky a stanice metra Anděl. Tradiční, avšak zároveň dynamicky se rozvíjející rezidenční oblast poskytuje veškerou infrastrukturou včetně lékařských klinik, obřího nákupního centra, fitness či multikin a zůstává také důležitým dopravním uzlem, kde se stýká metro, tramvajové tratě, autobusové i vlakové nádraží.

Ke standardu patří třívrstvé dřevěné podlahy, velkoformátová okna, kvalitní interiérové a vstupní bezpečnostní dveře, sanita od renomovaných výrobců, designové osvětlení.
Průkaz PENB není k dispozici, proto se uvádí třída G.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92489.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N92489

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě