Rodinný dům (114 m²), Kozlovice

Nabízíme k prodeji rozestavěný betonový dům – jeden z nejlepších stavebních systémů.

Seznamte se s vaším novým domovem

Užitná plocha: 114 m2
Dispozice: 4+KK, 2 koupelny + prádelna
Sklep: 33,8 m3
Úložná plocha půdy: 40m2 (výška 2,3m)
Pozemek: 981 m2

Lokalita: Kozlovice v okrese Plzeň – jih (30 km od Plzně a 2 km od Nepomuka)

Aktuální fáze stavby je uzavřená hrubá stavba s dokončenou montáží venkovních žaluzií v uzavřeném profilu místo vodících lišt. Příčky domu jsou vyzděny z betonových tvárnic a v posledních dnech proběhla instalace rozvodů elektřiny, vody a kanalizace. V domě je plánované ovládání s automatizací Loxone, pro něj je kabeláž taktéž připravena. Počítá se s podlahovým topením v celém domě. V rámci rozvodů vody a elektriky byly již připraveny moduly na wc, dále podomítkové moduly všech baterií. Baterie jsou již zakoupeny kvůli montáži zmíněných modulů.

Pro TUV a topení je v projektu počítáno s tepelným čerpadlem s dostatečným výkonem i pro vedlejší plánovanou přístavbu. Zde měla být posilovna a wellness, projekt přístavby případně můžeme poskytnout. Veškeré technologie pro ovládání domu jsou svedeny do technické místnosti ve sklepě.

Rozvody vody také počítají s využitím dešťové vody pro splachování wc a zálivku zahrady. Lze ještě případně zrušit.

Systém ovládání domu Loxone – tento systém ja navržen pro ovládání žaluzií, světel v domě, hudby v podhledech, zabezpečení domu společně s CCTV kamerovým systémem (monitorující nejen dům a okolí, ale celý pozemek) včetně sirény, nebo intercomu (zvonek). V celém domě je počítáno se stropními LED bodovkami s funkcí stmívání a barevnou škálou RGB. V kombinaci s meteostanicí, senzory pohybu a vlastním nastavením pomocí aplikace dům může sám upravovat intenzitu světla, zhasínat v místnostech, kde nikdo není, nebo natáčet, či zatahovat žaluzie dle slunečního svitu.

V této chvíli jsou zakoupeny i kuchyňské spotřebiče a kuchyně je velmi vkusně navržena včetně osvětleného ostrůvku. Stačí pouze zaměřit, potvrdit výrobu a do dvou měsíců máte kuchyňskou linku na místě.

Dále je zakoupen a uskladněn betonový plot kolem vnější hranice pozemku.

Během následujících dní by mělo dojít k úplnému dokončení rozvodů a započnou práce na omítkách, aby se mohly následně vylít podlahy. Jedná se o poměrně pokročilé stádium stavby, kdy při správném uchopení bydlíte tento podzim, nejpozději na Vánoce.

Práce na domě průběžně pokračují, stav i konečná cena se mohou od inzerce drobně lišit dle další prostavěnosti. Za uváděnou cenu lze dům zakoupit v aktuálním stavu, nebo po dohodě nechat dostavět.

Ve vizualizacích vidíte styl a standard, ve kterém bude dům včetně interiérů dokončen pokud zvolíte možnost dostavby na klíč. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N95359.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N95359

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě