Rodinný dům (340 m²), Ledce

Je pro Vás důležitý prostor, příroda, soukromí ale i výborná dostupnost města? Obrovský pozemek, obrovská podlahová plocha, žádní přímí sousedé, okolo pouze lesy a pole, vzrostlé stromy na zahradě.

Seznamte se s vaším novým domovem

Je pro Vás důležitý prostor, příroda, soukromí ale i výborná dostupnost města? Dovolte mi představit Vám tuto jedinečnou nemovitost. Obrovský pozemek, obrovská podlahová plocha, žádní přímí sousedé, okolo pouze lesy a pole, vzrostlé stromy na zahradě. Tyto atributy už jsou samy o sobě dost velkým lákadlem, ale to není zdaleka vše co tento dům nabízí.

Na pozemku o výměře 2900 m2 je toho opravdu hodně, kromě zmíněných stromů a upravené zahrady například venkovní zděná pergola ideální pro posezení či grilování o ploše 100 m2, venkovní bazén, nebo tenisový kurt, který ovšem potřebuje trochu péče.

Dům samotný je třípatrová dřevostavba OKAL o dispozici 7+1 a podlahové ploše cca. 340 m2. Přízemí si můžeme rozdělit na užitnou část do které patří dvojgaráž, technická místnost, nebo místnost vedená jako ordinace, kterou lze využít jako dílnu či prostor na podnikání (kadeřnictví, mani/pedikůra, masáže apod.) a část zábavní kterou jistě bohatě využijete v nadcházejícím zimním počasí a čítá hernu, saunu a úžasnou vířivku s krbem v zastřešené a prosklené zimní zahradě.
První patro je hlavní obytná část s prostorným obývacím pokojem propojeným s jídelnou a kuchyní, dále jsou na patře dva pokoje, koupelna a samostatné wc. K filmu či odpočinku si i v obývacím pokoji můžete zatopit v krbu. Jistě si zde zamilujete prostornou krytou terasu s přímým vstupem na zahradu.
Druhé patro je přístupné po dřevěném schodišti a nabízí dva pokoje, koupelnu a krásné výhledy do okolí. Přesné rozložení místností si prohlédněte v přiloženém půdorysu.

O topení a ohřev vody se stará plynový kotel, voda je obecní, ale na pozemku se nachází i kopaná studna. Odpady jsou svedeny do jímky. Elektřina je zavedena i do venkovní zděné stavby.

V obci Ledce je k dispozici mateřská školka, základní škola, ordinace praktického lékaře, sportovně rekreační areál, nebo třeba zoologická zahrada s farmou. Ještě důležitá informace na závěr, pokud budete mít sauny, vířivky, bazénu, tenisu, krásné zahrady či ostatních výhod tohoto bydlení už dost a budete potřebovat městský ruch, autem se dostanete do Plzně za pouhých 5 minut. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97155.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Prohlédněte si video

Číslo zakázky: N97155

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě