Rodinný dům (367 m²), Mlečice

Na prodej nabízíme rodinný dům v Prašném Újezdě, klidné části vesničky Mlečice v Plzeňském kraji.

Seznamte se s vaším novým domovem

Na prodej nabízíme rodinný dům v Prašném Újezdě, klidné části vesničky Mlečice v Plzeňském kraji. Tato malebná lokalita se nachází pouhých 12 km od Zbiroha a 28 km od Rokycan, což poskytuje pohodlné spojení s většími městy.

Dům se nachází ve vesnickém prostředí s veškerou potřebnou infrastrukturou v dosahu. V obci Mlečice je k dispozici pošta, mateřská škola a první stupeň základní školy. Pro zajištění zdravotní péče je v obci menší zdravotnické zařízení a pro nákupy můžete využít obchod se smíšeným zbožím. Autobusové spojení lze využít několikrát denně a umožňuje tak snadný přístup do okolních oblastí.

Tento rodinný dům zaujme prostornou dispozicí 4+1 a je tedy ideální pro pohodlné rodinné bydlení. Jeho přesnou dispozici můžete prohlédnout na přiloženém půdorysu. Dům je podsklepen a sklepní prostory jsou přístupné ze zahrady i z domu. Dále nabízí prostornou půdu, kterou lze využít podle vlastního uvážení. Přízemí má podlahovou plochu 105 m2 a půda 80 m2. K domu náleží zahrada o rozloze 367 m2, která nabízí příjemné místo pro odpočinek a také několik zemědělských stavení kde se může nový majitel realizovat dle svých přání.

Dům je ve udržovaném stavu a ihned obyvatelný. Nový majitel si může přizpůsobit interiér dle svých představ. Stav nemovitosti můžete posoudit na přiložených fotografiích.
Tato nemovitost nabízí skvělou příležitost pro klidné a pohodové bydlení v příjemném venkovském prostředí. Pokud hledáte prostorný rodinný dům s možností přizpůsobení vlastním požadavkům, využití půdy a zahrady, tento dům by pro Vás mohl být ideální. Nechte se okouzlit tímto malebným místem a přijďte si dům prohlédnout.

Průkaz PENB není k dispozici, proto uvádíme třídu G. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N100254.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Video prohlídka

Číslo zakázky: N100254

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě