Rodinný dům 4kk (120 m²), Týnec nad Sázavou

Nabízíme k prodeji řádový dům o dispozici 4+kk obklopený zelení v klidné části obce. Dům o velikosti 120 m2 se skládá z velkého obývacího pokoje s kuchyní, tří samostatných ložnic, dvou koupelen, jednoho samostatného WC, technické místnosti, velké dlážděné terasy a prostorné zahrady (112 m2). Cena jednotky zahrnuje parkovací stání a podlahové topení.

Seznamte se s vaším novým domovem

Dolní Posázaví v okrese Praha-východ je odedávna rájem houbařů, výletníků a dalších milovníků přírody. Není divu, je to asi nejbližší tak rozsáhlé zelené území, plné přírodních a kulturních zajímavostí. Babice Dařbož jsou v náruči stromů uprostřed rezervace
Hornopožárského lesa, kde vás okouzlí hluboké hvozdy, žulová skaliska i majestátní balvany. A hned vedle je další přírodní park, Velkopopovicko. S rybníky, prameny pitné vody a chráněnými druhy. A právě tady můžete bydlet i Vý!

Žijete sice doslova v náruči lesů, ale i škol a školek je v okruhu pár kilometrů spousta. Přímo ve vedlejším Křiváčku je MŠ Pomněnka. V Týnci nad Sázavou mají školku a komunitní základní školu GAIA, která pracuje s prvky Montessori. MŠ a ZŠ jsou také v blízkém Benešově nebo Kamenici. Pokud jde o gymnázia, přímo v Benešově (16 km) je jedno s čtyřletým i osmiletým studijním programem. V Říčanech jsou dokonce dvě
(20 km), státní Gymnázium Říčany (GIRI – fakultní škola PF UK) a soukromé Masarykovo klasické gymnázium. Hned vedle projektu je SK Dařbož s velkým výběrem sportovišť, ale i terapií a kurzů zaměřených na potíže pohybového aparátu. V obci je také fotbalový klub (Sokol Babice) a multifunkční areál s oddílem plavání a dalšími sporty.

Na D1 je to čtvrthodinka, po dokončení obchvatu a D3 (na Zbraslav) jste za 30 minut i na Smíchově nebo na Černém Mostě. Také je zde k dispozici PID.

Jedná se o projekt ve výstavbě s předpokládaným dokončením v prvním čtvrtletí roku 2023. Pro více informace nás prosím neváhejte kontaktovat.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N92578.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N92578

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě