Rodinný dům (84 m²), Úherce

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji novostavbu krásného bungalovu o dispozici 4+KK, podlahové ploše 84 m2 na vlastním pozemku o výměře 903 m2. Tohle vše na Vás čeká v obci Úherce.

Seznamte se s vaším novým domovem

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji novostavbu krásného bungalovu o dispozici 4+KK, podlahové ploše 84 m2 na vlastním pozemku o výměře 903 m2. Tohle vše na Vás čeká v obci Úherce.

Úherce se nacházejí přibližně 10 kilometrů jihozápadně od Plzně, v blízkosti nájezdu na dálnici D5 směrem na Rozvadov. Kromě výborné dostupnosti dálnice stojí v obci za zmínku jen pár kroků od domu vzdálená a revitalizovaná náves, kde dominuje Kostel sv. Josefa, dále rozsáhlé dětské hřiště a rekonstruovaná vodní nádrž. Je také třeba zmínit i dostatek pracovních příležitostí v okolí.

Dům samotný je velmi prakticky řešen. Z chodby se dostaneme do všech místností i na půdu, která slouží jako úložný prostor. Po vstupu do domu nalezneme na pravé straně vstupy na WC, do menšího z pokojů a do ložnice. Na druhé straně se nachází větší z pokojů, technická místnost a koupelna jak s vanou, tak sprchovým koutem. Když půjdeme přímo ocitneme se v prosvětleném obývacím pokoji s kuchyňským koutem a francouzským oknem, kterým se dostaneme na budoucí terasu.

Dům nabízí velmi nízké provozní náklady. Vytápění je řešeno podlahovým topením a žebříkem v koupelně. O vytápění a ohřev vody se stará tepelné čerpadlo Viessman. Voda i kanalizace jsou obecní. Okna jsou značky Vekra, plovoucí podlahy Egger 8mm silné. PENB – B

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94277

Umíme zajistit financování bez prokazování příjmů.

Číslo zakázky: N94277

Co naleznete v okolí?

Řešíte hypotéku?

nahrávám...

Podívejte se jak vypadá a co je za dveřmi

Zpět na seznam nemovitostí

Sociální sítě