Naše nemovitosti

Hledáte byt nebo dům? V naší nabídce naleznete různé druhy nemovitostí, pro různé využití. Podívejte se sami. Těšíme na viděnou na prohlídce.

  • Typ nemovitosti

  • Minimální dispozice

  • Zrušit vybraný filr

    Rrušit filtr
Počernická 202/33, Malešice, Praha
Dovolujeme si Vám nabídnout moderní byt k pronájmu, který čeká na svého prvního nájemce. Byt o velikosti 27,4 m2 je dispozičně řešen jako 1+kk a nachází se ve 4. patře budovy s výtahem a recepcí.
Hradišťská, Východní Předměstí, Plzeň
Novostavba, vysoký standard provedení, spotřebiči SIEMENS plně vybavená kuchyňská linka, venkovní žaluzie, protihluková francouzská okna v celém bytě, vestavná skříň, prostorná terasa, sklep, kryté parkovací stání.
Petrská 1131/2, Nové Město, Praha
Exkluzivně si Vám dovoluje nabídnout kancelářské prostory k pronájmu o velikosti 48 m², dispozičně řešené jako 2+1
Ledce
Je pro Vás důležitý prostor, příroda, soukromí ale i výborná dostupnost města? Obrovský pozemek, obrovská podlahová plocha, žádní přímí sousedé, okolo pouze lesy a pole, vzrostlé stromy na zahradě.
Mečíková 2892/12, Záběhlice, Praha
Nabízíme k prodeji krásný byt v družstevním vlastnictví o velikosti 3+1, 78 m2, Praha 10, v ulici Mečíkova, v klidné lokalitě a zeleni. V bytě proběhla celková rekonstrukce a je v perfektním stavu. Prostorný obývací pokoj s krbem.
Vejvodova 445/1, Staré Město, Praha
Mezonet v historickém centru města. Mezonetový byt s dispozicemi 2+kk se zachovanými původními konstrukčními prvky vybavený elegantní kombinací starožitného a moderního nábytku v udržovaném historickém domě v centru Prahy.
Hostivice, Břve, Hostivice
Luxus, jedinečnost, simbioza přírodních materiálů a úspornost. Že tohle spojení k sobě moc nejde? Ani si nevšimnete, že jste opustili Prahu a přesvědčíte se o opaku. Nabízíme Vám k prodeji naprostou lahůdku, která není v nabídce každý den.
Smržovka
Hledáte místo, kde budete rádi trávit svůj volný čas jak v létě, tak v zimě? Místo, které Vám nabídne nespočet možností celoročního vyžití, nebo jedinečnou investiční příležitost?
Nekázanka, Nové Město, Praha
Nabízíme k prodeji stylový byt v atraktivní lokalitě . Jednotka o dispozici 3+1 o celkové podlahové ploše 107,5 m2 na v Praze 1 Nové Město.
Smržovka
Hledáte místo, kde budete rádi trávit svůj volný čas jak v létě, tak v zimě? Místo, které Vám nabídne nespočet možností celoročního vyžití, nebo jedinečnou investiční příležitost?

Ať už máte jakýkoliv dotaz, nebojte se s námi spojit. Rádi Vám zodpovíme cokoliv Vás napadne.

Telefon

604 200 586

Adresa

Čs. armády 951/21, Praha 6 - Bubeneč

Email

jiri.landrgott@nextreality.cz

Došli jste až sem?

Hledáte? Prodáváte? Nevíte? Když jste došli až sem věříme, že je ten správný moment nám zavolat. 🙂

Sociální sítě